Die Zeugen (3) | Schitt's Creek | Subscriptions

„To bardzo niewdzięczna praca”. Ile zarabia STRIPTIZERKA? - 7 metrów pod ziemią #44

Aneta aneta
Aneta aneta

Podoba mi się, że zadajesz konkretne pytania. Dziewczynę można poznać po tatuażu...

Vor 35 Minuten
PaYolo Swager
PaYolo Swager

To facet w perułce..

Vor Stunde
MalyCuks
MalyCuks

Laska idzie pokazywać dupsko za pieniądze w wieku 20 lat - ciężko sytuacja...no rozumiem. a potem pada pytanie: miałaś jakieś obawy? no tak, czy nie jestem za niska, za gruba, za brzydka... spoko.

Vor 2 Stunden
Anna Dolińska
Anna Dolińska

Szkoda, że nie padło pytanie o to jak wyglądały te przypadkowe rozpozania przez klientów. Zaciekawiło mnie..

Vor 2 Stunden
Ezechiel Goldman
Ezechiel Goldman

Pani ma rację. Striptizerka to nie to samo co dziwka. Dziwka przynajmniej jest uczciwa. Ma jasny cennik usług, klient dostaje to za co zapłacił. A w klubach go go? Tak jak pani powiedziała - striptizerka nie powie wprost, że seksu nie będzie tylko naciąga na kolejne tańce i drinki aż klient zostanie goły. Co sprytniejsze dosypują do drinków dragi, po których klient da się namówić na 100 letnią szkocką za 10 tysięcy. W sensie policzą mu za tą szkocką, a faktycznie poleją grandsa z biedronki. Można oczywiście zwalić winę na klientów - stare, pijane, naiwne jebusy, chodzą do takich miejsc to im się należy. Tylko, że to w żaden sposób nie usprawiedliwia wykorzystywania czyjejś głupoty. To tak jakby usprawiedliwiać okradanie staruszków metodą "na wnuczka". Obrzydliwe.

Vor 3 Stunden
Kryku M.
Kryku M.

Usuń końcówkę filmu gdzie dajecie sobie cześć. Dziewczynie widać tatuaż i łatwo ktoś może ją rozpoznać.

Vor 4 Stunden
ŁyziuŁyziu
ŁyziuŁyziu

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zaproszenie do programu osoby, która była uzależniona od internetu/gier komputerowych/komputera. Jest to temat na czasie i możliwe, że taki wywiad uświadomiłby niektórym widzom, że oni lub ich dziecko ma z tym problem.

Vor 4 Stunden
Qwedry
Qwedry

Jak się nie chce normalnie pracować to kręcą dupą a potem mają jeszcze jakies żale xddd

Vor 5 Stunden
Anita Kostana
Anita Kostana

Ciekawostka od pracownika monitoringu (Ci, którzy dają kary) - często kobiety uprawiają seks w prywatnych pokojach - i dostają za to karę finansową, aczkolwiek dzięki temu mogą liczyć na postawienie im szampana (10k) , z którego mają prowizję większą niż kara finansowa :) To jest burdel, nie ma się co oszukiwać. Drinki za 1000zł to tani ruski szampan z winogronem... nie wiem jak ktoś może czerpać przyjemność z przebywania w tak przykrym miejscu.

Vor 6 Stunden
TheDoktorlubicz
TheDoktorlubicz

Bardzo ciekawe by było, gdyby udało się porozmawiać z kimś kto ma zaburzenie dysocjacyjne tożsamości (DID).

Vor 8 Stunden
MrSim01
MrSim01

Na miejscu wlascicieli klubow, zadbalbym o lepszy marketing. Czesto do klubu zapraszaja niezbyt ladne panie, a polega to na zastawianiu drogi i jeczeniu 'no chodź', co biorac pod uwage wytrwalosc pan, trwa czasem tyle, ze grzeczne 'dziekuje' zdaje sie nie wystarczać...

Vor 8 Stunden
Karolak1988
Karolak1988

Kurwy raz przyniosły mi 4 drinki i chciała skasować 400 zł kazałem jej z tym spierdalac ale przed tym co pomacalem to moje

Vor 9 Stunden
Marghi W.
Marghi W.

Niech mówi co chce, żeby wykonywać ten "trudny" zawód trzeba się urodzić kurewką. Lubi duże pieniądze a prawdziwą ciężką pracą się nie zainteresuje...Ciągle zbiera na studa? W wieku 20 lat nie miała gdzie mieszkać? Nie ma rodziców, rodziny?

Vor 11 Stunden
Lefthander
Lefthander

Moze wywiad z osoba, ktora uciekla z Korei Polnocnej (jesli wogole udaloby sie kogos takiego znalezc w Polsce)?

Vor 11 Stunden
asthordrag
asthordrag

Banda wyciągających hajs kurew. "postaw mi drinka", "no nie dasz koleżance napiwku?". Już lepiej iść do burdelu, przynajmniej poruchasz.

Vor 12 Stunden
mateuszox1992
mateuszox1992

Wywiad z agentem wywiadu lub kontrwywiadu. Wiem cieżka sprawa.

Vor 20 Stunden
polskinacjonalista89
polskinacjonalista89

Hehe Większość tych wywiadów robiona jest pod publikę. Ksiądz co odszedł z zawodu, bo kościół straszy, skruszona biedna prostytutka, szykanowana striptizerka... Zaraz wybuchnę śmiechem. I to w czasach gdzie brakuje rąk do pracy, w czasach których ludzie spierdalają z Polski na zachód. Przestańcie się nad nimi użalać. Są dorośli, wiedzieli po co tego chcą: z wygody i łatwej kasy. Te pseudo-wywiady mają jedynie na celu usprawiedliwienie takich zachowań.

Vor 20 Stunden
Januosz Papaiov
Januosz Papaiov

Go wywiad z plaskoziemcą

Vor 21 Stunde
MS3300
MS3300

16:50 "będę zarabiała 3000 miesięcznie"-"to jest jakiś absurd".......absurdem jest twoja praca dziewczyno. Nie pochwalam czegoś takiego. Inni ludzie dają sobie radę w godnej pracy i żyją szczęśliwie. Robienie czegoś takiego tylko po to aby mieć dużo pieniędzy jest dla mnie nie do zaakceptowania. Amen.

Vor 21 Stunde
Błękitwal Błękitny xD
Błękitwal Błękitny xD

To może teraz praca rzeźnik? Jestem ciekawa co ci ludzie czują w takim miejscu itp

Vor 21 Stunde
gufi26
gufi26

Jesteś mistrz w tym co robisz na YT...

Vor 22 Stunden
K B
K B

Biedna dziewczyna, za takie grosze musi się rozbierać przy starych, brzuchatych dziadach! Zagranicą to można na tym nieźle zarobić. Zawsze w Polace gorzej, jak nie płace to warunki pracy, jak nie warunki pracy to inne aspekty życia. Szkoda mi tej kobiety.

Vor 23 Stunden
Cranberry_girl
Cranberry_girl

Za dużo reklam!

Vor Tag
Caro Caro
Caro Caro

Łatwo ktoś może ją rozpoznać, po charakterystycznym sposobie mówienia, głosie, tatuażu.

Vor Tag
chat noir
chat noir

Śmieszne zarobki do 1000 zł tygodniowo? Traktują cie jak dz... , bo jesteś nią .też byłam w bardzo trudnej sytuacji, też miałam propozycję takiej PRACY. Podziękowałam i pracuje w sklepie na kasie!i nie opowiadaj , że to jest ciężka praca, bo ciężko to górnicy pracują!a Ty jesteś zwyklym szlaufem i naciagara

Vor Tag
Alicja Jot
Alicja Jot

Trzeba było się uczyć głupia babo!

Vor Tag
Angelique Ana
Angelique Ana

może rozmowa z pracownikiem socjalnym? o zarobkach, aktualnym traktowaniu przez rząd, o tym co jest zazwyczaj za drzwiami tzw. patologii, dlaczego coraz mniej osób idzie do tego zawodu, jak wygląda bezpieczeństwo w terenie, co z mobbingiem i dyskryminacją w pracy... to bardzo ciekawy temat - ale z prawdziwym pracownikiem co tego doświadczył... nie z kierownikiem co zarabia z 5 tysięcy... pozdrawiam :)

Vor Tag
Adam Kiszka
Adam Kiszka

Come on 500 tygodniowo to 2k miesięcznie i to są śmieszne pieniądze? 1000 tyg. To 4k miesięcznie to dużo jak na "początki"

Vor Tag
Bolo
Bolo

Po obejrzeniu tego odcinka mam dużo większy szacunek do prostytutek niż do tancerek z klubów go-go.

Vor Tag
corneille xx
corneille xx

Może teraz egzorcysta? Albo strażak, ratownik, pilot albo ochroniarz?

Vor Tag
Sherley Hope
Sherley Hope

Smuci mnie to, że kobiety nie znają swojej godności ... jak mężczyzna ma szanować kobiety, skoro poznają takie, co nie szanują samych siebie ?

Vor Tag
Loki Grzmot
Loki Grzmot

Daj jakąś z Roksy

Vor Tag
franchi123
franchi123

niczym sie nie rozni od prostytutki.

Vor Tag
Villentretenmert
Villentretenmert

prostytutka weźmie pieniądze zrobi VI na zrobić i już a taka tancerka nie dość że Cię okradnie to jeszcze nic poza widokiem nie wynosisz

Vor 48 Minuten
Wojciech Prawdę Ci Powie
Wojciech Prawdę Ci Powie

Byłem w Clubie ze striptizem we Wrocławiu. Naciągacze, proponowali mi ,,dziewczyne na wynos,, za dwa tysiące złotych, ze niby mozna ją zabrać ze sobą i robić z nią wszystko. Nie dałem się naciągnąć, zapłaciłbym i dziewczyna i tak by nie wyszła z clubu. Proponują najdrozsze drinki za 400 zł jak zobaczą ze ma się kasę. Unikajcie takich miejsc, oszukują zwłaszcza jak jestes pijany.

Vor Tag
krobot
krobot

Też byłem kiedyś w takim klubie. Widziałem jak koleś obok wydał 300 zł na jednego drinka dla tancerki. Potem słyszałem jak jedna z nich wciskając mu jednego z szotow (odmawiał, a ona "no weź") których stało przed nim sporo i machajac mu cyckami przed nosem mówiła żeby coś tam jeszcze kupił (nie wiem czy drinka, taniec czy coś jeszcze) to będą się bzykac (powiedziała to wprost). Potem wyszedłem i nie co się później stało. Pewnie wydoiła go do czysta.

Vor 8 Stunden
PapaZed YT
PapaZed YT

Następna niewinna, zarabia na studia, 12 tysi na mies - jakie to studia? gen ku**stwa się ma i tego sie nie zmieni :)

Vor Tag
MY NAME IS JEFF
MY NAME IS JEFF

A co z kobietami? chciałbym usłyszeć, jaki typ kobiet przychodzi do takich klubów, i czy miała taki przypadek

Vor Tag
dan. Ka.
dan. Ka.

A moze wywiad z opiekunka starszych w Niemczech?

Vor Tag
Anna Knol
Anna Knol

Chcemy odcinek o pracy psychologa!! 💖💖

Vor Tag
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

💿💿💿 #💿💿💿💿 💿💿💿 #💿💿💿💿 *Bóg pokazał swoją miłość do nas, wysyłając swego Syna, Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał, aby dać nam życie wieczne.* *Obiecał również, aby uzdrowić swoje ciało.*  *(Wystarczy poprosić Go)* 💿💿💿 #💿💿💿💿 💿💿💿 #💿💿💿💿

Vor Tag
MrWatchingclosely
MrWatchingclosely

Smieszne k.... zarobki 1000 tyodniowo. Az sie herbata zakrztusilem, faaaak

Vor Tag
MasterMonology
MasterMonology

"na początku to były śmieszne pieniądze, 500-1000zl tygodniowo".... Może jak na prostytutkę to mało, ale dla normalnie zarabiającego człowieka to kwota, za którą można utrzymać rodzinę.

Vor Tag
Pandenum
Pandenum

-Wybierz prace striptizerki -Płacz że masz złą prace

Vor Tag
seba wrobel
seba wrobel

Jest zimna jak rurka 🔥🔥🔥

Vor Tag
Halinka Kiepska
Halinka Kiepska

Ciekawe czy niektórzy klienci jak widzieli ją półnagą to wyjmowali swoje parówy ze spodni żeby się jeszcze bardziej podniecić lub nawet zwalić sobie przy niej :D

Vor Tag
Grucha
Grucha

Kobieta niezależna i wyzwolona hehe

Vor Tag
GAJO
GAJO

Tfu na szmaty tfu na dziwki

Vor Tag
Acaquowara
Acaquowara

Zwykła dziwka

Vor Tag
michulolx
michulolx

Taa, jak to możliwe zostawić tam tyle siana, skoro ludzie nagadujący potencjalnych klientów oferują co najmniej darmowe wejście i posiedzenie sobie? Lub za 49 zł piwo i taniec?

Vor Tag
Kukuryk666
Kukuryk666

Choćby nie wiem co ta kobitka gadała sam fakt że para się takim biznesem świadczy o jej poziomie wiedzy, inteligencji, życiowych umiejętności, itd... Bądźmy szczerzy, tutaj chodzi tylko o wygląd i wyczucie rytmu (i to nie zawsze)... To nie jest robota dla normalnych kobiet...

Vor Tag
SUpa HotFireFUNCIEK
SUpa HotFireFUNCIEK

to jaszczur mówisz mamie żeby zmieniła prace, jak sie jej nie podoba praca

Vor Tag
Rose
Rose

Wszyscy źle mówią o niej, bo np. daje do zrozumienia, że mogą liczyć na coś więcej. ALE TEGO NIE ROBI. To właśnie faceci są idiotami, skoro myślą, że będzie seks w miejscu, w którym go nie może być. Całkowicie ich odcina od mózgu chyba :)

Vor Tag
Dawid Janicki
Dawid Janicki

Anonimowa chciala być a podając rękę prowadzącemu pokazała znak rozpoznawczy czyli tatuaż.

Vor Tag
Piotr Paszcza
Piotr Paszcza

Nie wiem czy rozumiecie ocb, ale jak ktokolwiek ma pojęcie to doskonale wie, że niedaleko go go clubów zawsze stoją taxy, które mają umowę na gębę z promotorami i jak typy się rozgrzeją to zawsze są propozycje czy nie chcą czegoś więcej... wtedy jadą do innego lokalu ... i to cała tajemnica.. Krakowski Rynek

Vor Tag
Rozkminiacze Tv
Rozkminiacze Tv

Dobre! Zapraszam również do sobie 🖐💪

Vor Tag
Dominik Dominik
Dominik Dominik

15:8 i 18:8 tatuaże

Vor Tag
Dawid Kotecki
Dawid Kotecki

Nie chce być rozpoznana a Tatuażów nie zasłoniła xD

Vor Tag
Vlad Dracula
Vlad Dracula

Proszę o odcinek poświęcony nerwicy natręctw. Adaś Miauczyński w realu.

Vor 2 Tage
Anna Kucharska
Anna Kucharska

Glupia suka...wolalabym ulice zamiatac niz sie szmacic

Vor 2 Tage
Hipokamp86
Hipokamp86

Tatuaż na ręce jest bardzo charakterystyczny wiec nie wiem czy były pracodawca tej Pani nie pozna:/

Vor 2 Tage
Filemon Bonifacy
Filemon Bonifacy

Dość dobrze odżywiona ta tancerka 😉

Vor 2 Tage
Twój Koszmar
Twój Koszmar

Śmieszne zarobki od 500 do 1000 tygodoniowo ?!

Vor 2 Tage
MrLuke255
MrLuke255

Trzeba nie mieć sumienia, żeby tak oszukiwać i naciągać ludzi, żyć ich nieszczęściem, nie pomagać, a dawać im złudne nadzieje...

Vor 2 Tage
Karomeja
Karomeja

"Zarobki były śmieszne... 500-1000 zł tygodniowo." Nie wierzę w to co słyszę :o powiedz to ludziom, którzy charują po 12h dziennie za 2000zl brutto miesięcznie.

Vor 2 Tage
Piesia 300
Piesia 300

Karomeja jest różnica pomiędzy "stać mnie na fajne rzeczy" a "stać mnie na prawie wszystko, jestem bogata"

Vor 3 Stunden
MatiKosa
MatiKosa

Dz1wki, utrzymanki maja inne pojecie duzej kasy. One musza zyc na innym poziomie i aby ten cel osiagnac - sa gotowe zaprzedac wlasna dusze.

Vor 5 Stunden
Karomeja
Karomeja

+Piesia 300 jeśli dla Ciebie 12tys miesięcznie nie jest dużo to w takim razie gdzie jest granica? Po za tym mój komentarz nie miał na celu wszczęcia dyskusji ile kto zarabia i kto ma dużo a kto mało. Chodziło mi o zwrócenie uwagi na problem jaki ma ta dziewczyna. Mówi na początku, że znalazła się w trudnej sytuacji, nie miała pracy i środków do życia, a za chwile tekst, że 500-1000 zł TYGODNIOWO to śmieszne zarobki.

Vor 10 Stunden
Karomeja
Karomeja

+Wojciech Prawdę Ci Powie dziekuje za jakże cenną radę, nie miałam na myśli siebie, ale zdaje sobie sprawę z tego, że są ludzie, którzy są w takiej sytuacji. I nie zawsze mogą zmienić pracę.

Vor 10 Stunden
Piesia 300
Piesia 300

aqua4790 to nie zmienia sytuacji

Vor 11 Stunden
Momo Momo
Momo Momo

Euere

Vor 2 Tage
Krystian Zembron
Krystian Zembron

Ekipa sprzątająca w przychiatryku

Vor 2 Tage
Przemo Grzelak
Przemo Grzelak

500 - 1000 zl tygodniowo smieszne pieniadze. Pozdrawiam XD

Vor 2 Tage
Dragens
Dragens

Czekam na wyznawce szatanizmu teistycznego

Vor 2 Tage
Agnieszka Cieczko
Agnieszka Cieczko

Odcinek z osoba chora na nerwice lękowa !!

Vor 2 Tage
UnCrash
UnCrash

Świecenie dupą i cyckami jest trudne? Jak dla mnie to prostytutki które nie dają dupy.

Vor 2 Tage
alicja jagoda
alicja jagoda

Nie ma napisow😭

Vor 2 Tage
Little Dragon
Little Dragon

Dzisiaj mi wpadło w oko ... obejrzałam i na pewno zostaję !!! Super materiał,daję subka

Vor 2 Tage
Mr Gocha
Mr Gocha

"Ciężka i niewdzięczna praca" XD nawet śmiechłem

Vor 2 Tage
Eryk Kanciano
Eryk Kanciano

to moze teraz wywiad z Andrzejem Dudą

Vor 2 Tage
Pavku
Pavku

chciałbym zarabiać 3 tys miesięcznie

Vor 2 Tage
Pedo phile Muhammad
Pedo phile Muhammad

nie ma problemu. Znajdz klijentow ktorzy ci zaplaca za pokazywanie im dupy!

Vor 17 Stunden
Abu Aba
Abu Aba

to ta baba co byla w odcinku z show upu, a wiecie czemu? BO TO WSZYSTKO JEST REZYSEROWANE, PONIEWAZ YTB TO JUZ PRACA.

Vor 2 Tage
Nikuś Z DOWNEM
Nikuś Z DOWNEM

Może rozmowa z alfonsem? XD

Vor 2 Tage
Karol Cebula
Karol Cebula

Rozbieram się, facet mnie dotyka, tańczę nago - nie jestem prostytutką. Ok....

Vor 2 Tage
Anna Malinowska
Anna Malinowska

Nudny odcinek

Vor 2 Tage
Piotr Struczyk L.F.
Piotr Struczyk L.F.

Świetny kanał, dzięki :)

Vor 2 Tage
CrazyDanceOo
CrazyDanceOo

Czy to jest opodatkowane? Rozlicza się z urzędem skarbowym?

Vor 2 Tage
Pedo phile Muhammad
Pedo phile Muhammad

Ksiadz sie nie musi rozliczac, to czemu striptizerka?

Vor 17 Stunden
Pawel Glinkowski
Pawel Glinkowski

Jestem ciekaw ilu z nas w wieku 20 lat było w ciężkiej sytuacji finansowej, bez mieszkania,auta,pracy itd i ilu z nas się skurw...lo tylko po to by się nie napracować. Pracowałem jak barman w przeszłości i wiem co wyprawialy dziewczyny które pracowały jako kelnerki...za cichym przyzwoleniem szefów, więc przypuszczam że opowiadanie bajek o tym że u tej pani kończyło się tylko na tańcu to bzdura,zwłaszcza że bywalcami takich klubów są ludzie z "miasta"

Vor 2 Tage
Grzegorz 98
Grzegorz 98

jeśli by nie chciała to by rzuciła to wszystko i znalazła normalną pracę a nie jakieś zażalenie że jak jej nie dobrze jak jej żle przecież nie była niewolnicą więc o co to wielkie halo

Vor 2 Tage
Tomasz Wojtczak
Tomasz Wojtczak

Szacuneczek za kolejny dobrze trafiony temat i wykon👍

Vor 2 Tage
Tomasz Wojtczak
Tomasz Wojtczak

Kierownik mnie w pracy przyłapała na oglądaniu ostatniego odcinka 😱😨 mamy kolejnego zwolennika kanału😜😜😁😁

Vor 2 Tage
Kirka Fin
Kirka Fin

Hahahaha ale wieje cebula w komentarzach... Zazdrosc, zawiść. Typu: Bo ona zarobi więcej niż ja po studiach - boli! I to jak! Typowo polskie. Niektórzy kompletnie nie zdają sobie sprawy jak bardzo się różni prostytucja od tańczenia w klubie go-go/striptiz. Przyblize wam : Prostytucja - Stosunek, sex = vagina + penis lub interakcje oralne. Stiptizerka: taniec w odległości, rozbieranie się przed klientem. Klient nie może dotykać. ( Bywają kluby w których może ale to już nie ta liga bo tu właśnie zaciera sie granica i jest opinia jaka jest) bywa że dziewczyny tańczą na kolanach. Klient nie może się rozbierać!! Bywa tak że gdy klient zacznie dotykac tancerkę wpada ochrona - jest kamera w pokoju!! Ludzie! Chyba nie muszę tego wyjaśniać? to są dwa zupełnie inne zawody. Powiedzcie tak samo ze modelki, aktorki też nie mają godności i że są dziwkami bo przecież też sie rozbierają w tv, roznych magazynach. A nago urodził się każdy. Ale cóż na to poradzić jak ktoś ma wyprany mózg przez religie. Mam nadzieję że kiedyś się to zmieni w tym chorym kraju. Kiedyś.

Vor 2 Tage
walkiria100
walkiria100

Propozycja wywiadu? tylko jedna, osoba umierająca na raka. Kiedy lekarze rozkładają ręce, kiedy nie pomogła medycyna oraz inne cudowne środki, kiedy została modlitwa o cud a cudu wciąż nie ma i jest tylko gorzej, kiedy lekarze mówią że zostało bardzo niewiele... Dzięki takiej osobie można docenić życie które się prowadzi nawet jeśli wcześniej uważało się je za nudne, ciepło słońca na skórze i przypadkowy uśmiech obcej osoby na ulicy, małe radości dnia codziennego, wiem co piszę więc ja tego wywiadu oglądnąć bym nie chciał ale dla wielu ludzi mógłby być to wstrząs, często potrzebny wstrząs.

Vor 2 Tage
Witold
Witold

walkiria100 coś o tym wiem, niestety..

Vor 2 Tage
San dra
San dra

Klub gogo to jest burdel, tylko po prostu droższy :) A te puste dziewojki uważają się za luksusowe i udają nietykalne dziewice 😂

Vor 2 Tage
San dra
San dra

+skromnosc 😂 pokaż mi chociaż jedną striptizerke dziewice xd to I tak nie zmienia faktu, że w dyskretnych pokojach dają dupy za kasę :)

Vor 4 Stunden
skromnosc
skromnosc

Bo są nietykalne, klientom nie wolno ich dotykać. Równie dobrze mogą być dziewicami :)

Vor 4 Stunden
tojadotknołemjomsiusiakiem
tojadotknołemjomsiusiakiem

TO GANG Z ALBANII TO GANG Z ALBANII

Vor 2 Tage
Ewelina Gałązka
Ewelina Gałązka

Za dobrą kasę wszystko się sprzeda,nie wierzę,że ma zahamowania ,nie w tym fachu,ale nie PRACY.

Vor 2 Tage
Andrzej Budzyński
Andrzej Budzyński

Ta kobieta nie rozni sie niczym od ekipy krecącej kubkami lub cukierkami

Vor 2 Tage
J Krawiec
J Krawiec

Ludzie traktują tancerki w klubach nocnych jak prostytutki..... To rzeczywiście błąd. Tancerki są gorsze od prostytutek. Osoba wykonująca taka prace i naciagajaca klientów to absolutne dno. Gdyby ta pani miała odrobinę sumienia to nie wykonywałaby tej pracy. Dzięki za wywiad. Otwórzyl mi oczy na Tancerki.

Vor 2 Tage
MatiKosa
MatiKosa

Dokladnie tak. Prostytutka, jakkolwiek totalny upadek moralny, jest przynajmniej jako tako spojna (nie chce uzyc slowa "szczera" bo to za duzo). Tancerka swiadomie oszukuje i naciaga. Mam nadzieje, ze karma ja wkrotce wyjasni.

Vor 5 Stunden
Magdalena Wnęk
Magdalena Wnęk

kara za niepomalowane paznokcie xD brzmi mi na queens/ ale zaraz to przeca burdel a nie strip club ;)

Vor 2 Tage
Magdalena Wnęk
Magdalena Wnęk

a ja byłam tancerką pole dance w klubie gdzie również byly dziewczyny chodzące na strip dance, oraz takie które chodziły na pokój. gdy pan chciał od jakiejś tancerki czegoś więcej - proponowało się mu inną dziewczynę i tyle. Cel pracy to nie bylo wydoić gościa do cna a sprawić żeby świetnie spędził czas w gronie ładnych dziewczyn ( wtedy automatycznie wydawał hajs)... nie rozumiem tych strip clubów robiących ludzi w balona. u nas było w porządku. każdy wiedział za co i ile płaci.

Vor 2 Tage
dum spiro spero
dum spiro spero

Nie dość, że zdzira, to jeszcze manipulantka.

Vor 2 Tage
Tygrysi Pazur
Tygrysi Pazur

Troche żal mi tej dziewczyny ale z drugiej str.życie pisze takie scenariusze....

Vor 2 Tage
dum spiro spero
dum spiro spero

Jak taka "uczciwie i ciężko" pracująca, to czemu nie pokaże twarzy?

Vor 2 Tage
możliwe też
możliwe też

to pokaż mordę jak nie żałujesz niczego.

Vor 2 Tage
Damian1992
Damian1992

Jak to facet tam siedzi ,a głos położony. Pozdro

Vor 2 Tage
Anna Wiórkiewicz
Anna Wiórkiewicz

Uwielbiam ten kanał😃

Vor 2 Tage
Anonymous
Anonymous

Koleżanka pracowała w go go w trojmiescie jako początkująca 2tys netto tygodniowo i pomagali z mieszkaniem. Klient nie mial prawa byc nachalny i jej obmacywać bo w ryj. Za spotykanie z klientami po pracy czy podanie chodz numeru gigantyczne kary. Nawet 50tys zl. Za male utargi w sezonie tez kary.. jak gosc zostawial w noc 30tys zl to nie bylo to nic takiego.. Profesjonalistki w Krakowie czy Wroclawiu wyciagaja i po 25tys miesiecznie

Vor 2 Tage

Nächstes Video

"),d.close();s=d.body}catch(t){var d=e,s=e[a]("M313672ScriptRootC205454")}var l=d[n]("div");l.id="MG_ID",l.style[o]=r,l.innerHTML=205454,s[c](l);var m=d[n]("script");m.async="async",m.charset="utf-8",m.src="//jsc.mgid.com/d/e/vectorworkz.com.205454.js?t="+t.getYear()+t.getMonth()+t.getDate()+t.getHours(),s[c](m)}();