The Cured streaming | Elementary.S06E20.Fit.to.Be.Tied.720p.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-AJP69 | Stargate SG-1 (1997–2007)
No video

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)


Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti

Shum këngë e mirë, por e dhimbshme këtë e ndjen veq kush është në kurbet,më kujton ditët kur u nis vëllai në kurbet, por edhe unë përshëndetje 👍💙❤💖

Vor 7 Stunden
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari meda dhe kengtare vjollca haxhiu hajde motre hajde o vella shumm kenga e mir barvoo ju lutm goja likeee bon♥️♥️💋💋👸🤴🏻

Vor 18 Stunden
studio luli
studio luli

Shumë mir😓😓

Vor Tag
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne éndrra takohem.me.ata si live 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢nuk ka si familja ngado qe te shkoshe😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔

Vor 2 Tage
Zsolt Poór
Zsolt Poór

:(

Vor 2 Tage
ozan alea
ozan alea

Qysh e vogël ku kam qenë, e kam pas një mashkull të dytë, kur u rrzojsha, ma zgjatke dorën e kur qajsha, mi fshike sytë. Lumturinë e shihshim ndryshe, kur ishim bashk na dy, gjëra të bukura krijojshim bashkë, vetëm nanës mos mi pa lot n'sy. Tash jemi rrit, jemi martu, jemi t'lumtur pa dyshim, po 1 Bajram , e 1 Vit t'ri, nuk tkam afër ooo vllai im. Nanës mos mi pa lot n'sy, hajt po i thom se atje ma mirë. Ty në gurbet vlla, të mori dashnia, të uroj lumturi si kurr, t'pafshim plotë me djem e qika, nanën baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat, edhe ata tmirë mi pa me sy, mja pa nanës ulur n'prehër, tu ju tregu qysh trriti ty... l love you my brother ABEDIN.

Vor 2 Tage
Diana ndoci
Diana ndoci

Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt

Vor 2 Tage
Nazi Lita
Nazi Lita

Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska

Vor 2 Tage
Nazi Lita
Nazi Lita

Je I madh

Vor 2 Tage
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri

Me mir te kesh vella se sa para

Vor 2 Tage
Adelina keci
Adelina keci

meda miri ti

Vor 2 Tage
Adelina keci
Adelina keci

moter

Vor 2 Tage
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja

❤❤❤❤💖💕💔

Vor 2 Tage
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta

Ju kendoft zemra jeni super kengetar.

Vor 2 Tage
Elza Gashi
Elza Gashi

Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,🇦🇱🤩😍

Vor 2 Tage
Albin Çoçaj
Albin Çoçaj

ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt

Vor 3 Tage
Anit Ismaili
Anit Ismaili

Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku

Vor 3 Tage
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj

😅😅😅😅

Vor 3 Tage
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

💎💎💎💎💎🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Vor 3 Tage
Elez Palushi
Elez Palushi

😢😢😢😢😢😢😢😢

Vor 3 Tage
Gina Shala
Gina Shala

Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye

Vor 3 Tage
Valon Bujari
Valon Bujari

Vallahi me qet kang na keni myt krejt..

Vor 3 Tage
Valon Haliti
Valon Haliti

Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo

Vor 3 Tage
007maksi
007maksi

E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.

Vor 3 Tage
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani

😢😢😓😓😓

Vor 3 Tage
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj

👍

Vor 3 Tage
Whatcha Gonna Do
Whatcha Gonna Do

where can i get this instrumental song?

Vor 3 Tage
Liljana Beqja
Liljana Beqja

Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur 😭😭

Vor 4 Tage
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie

Shum kêng e bukur

Vor 4 Tage
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi

Ma te mirit

Vor 4 Tage
Dita G
Dita G

Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten😊.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese

Vor 4 Tage
Kevin Mendes
Kevin Mendes

#killshot by EMINEM

Vor 4 Tage
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21

Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime

Vor 4 Tage
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo

Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)

Vor 4 Tage
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu

♡♥☆★

Vor 4 Tage
Hane Hoti
Hane Hoti

Bravo zemra ju knofte o zot😍😍

Vor 4 Tage
Merem Krasnik
Merem Krasnik

Bravo medaaaa😢😢😢😢

Vor 4 Tage
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri

😢😢😢😢😢 o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kenge☹️☹️

Vor 4 Tage
Sevim Tusha
Sevim Tusha

,j💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🌊🌊 🌊🔆🔆🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 (´∀`*)( ̄︶ ̄)>(o^▽^o)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀`*)(´∀`*)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀(⌒▽⌒)☆`*)💟

Vor 4 Tage
meli Shala
meli Shala

bravo

Vor 4 Tage
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj

Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...😢😢😢... hajde moter hajde oh vlla😢😢😢

Vor 5 Tage
Veton Gashi
Veton Gashi

Shummmmmm e vertet vallah

Vor 5 Tage
Rijad Riki
Rijad Riki

❤️❤️👍👍

Vor 5 Tage
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro

Në prehrin e nënës e kemi thënë një rime aty i kem andrrat dhe krejt historinë. Shumë e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nëpër bot qoft mallku u përmalluam me u pa me sy 😢

Vor 5 Tage
Gezim sufa
Gezim sufa

Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp

Vor 5 Tage
Sevdije e gjk
Sevdije e gjk

Wunderschön song °°°☆M👍V 😢

Vor 5 Tage
Ozani Alea2
Ozani Alea2

Qysh e vogël unë kur isha, E kom pas një mashkull t'dytë Kur u rrzojsha,e qajsha fortë Vllau jem mi fshike sytë.... Lumturinë e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjëra të bukra krijojshim bashk, Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanës lotë n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomë se atje ma mirë, Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë E Nanë rrugve me tu sillë... Ty ngurbet vlla të qoj dashnia Të urojmë lumturi si kurr Tpafshim plotë me mbesa e nipa Nanën Baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirë mi pa me sy Du mbesë e nip me i ulë nprehën Mju tregu qysh u rritëm unë me ty... 😍😍😍

Vor 5 Tage
ozan alea
ozan alea

Qysh e vogël unë kur isha, E kom pas një mashkull t'dytë Kur u rrzojsha,e qajsha fortë Vllau jem mi fshike sytë.... Lumturinë e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjëra të bukra krijojshim bashk, Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanës lotë n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomë se atje ma mirë, Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë E Nanë rrugve me tu sillë... Ty ngurbet vlla të qoj dashnia Të urojmë lumturi si kurr Tpafshim plotë me mbesa e nipa Nanën Baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirë mi pa me sy Du mbesë e nip me i ulë nprehën Mju tregu qysh u rritëm unë me ty... 😍😍😍

Vor 5 Tage
Aferdita Morina
Aferdita Morina

suksese se qka te qitni ju asht hit 🔥🔥💙💙

Vor 5 Tage
Stinker Von Neben an
Stinker Von Neben an

Why does this language sound Turkish to me?

Vor 5 Tage
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz

Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

Vor 5 Tage
gaming tv
gaming tv

Mir bre Medë po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira

Vor 5 Tage
SNAP
SNAP

Deutsche Trends Top xD

Vor 5 Tage
Salja Karanezi
Salja Karanezi

Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .😱😱😱👏👏👏🔟🔟🔟📝📝📝

Vor 5 Tage
skender gasgi
skender gasgi

Ju lumt keng eqellume shum

Vor 5 Tage
Ganimete Ahmeti
Ganimete Ahmeti

Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres

Vor 5 Tage
Jashar Zenunaj
Jashar Zenunaj

bravi 👌💕💕💕motra🇦🇱 dhe vella 🇮🇪😍😍

Vor 5 Tage
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj

Zemra te kendoft

Vor 5 Tage
Berat Memedi
Berat Memedi

Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni

Vor 5 Tage
Berat Memedi
Berat Memedi

👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍

Vor 5 Tage
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Shumm e bukur kjo kange 🤗👍

Vor 5 Tage
Ergita Haka
Ergita Haka

Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli 😥😥

Vor 5 Tage
Imer Kosova
Imer Kosova

Shum shum mir valla moter dhe vlla 😢😢👍

Vor 5 Tage
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj

💗💗💗💗💗💗💗😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

Vor 5 Tage
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj

😢😢😢😢😢

Vor 5 Tage
tina tina
tina tina

Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa

Vor 5 Tage
Bujar Pnishi
Bujar Pnishi

Bravo keng e bukur

Vor 5 Tage
gresi gres
gresi gres

Bukur shum suksese😍😍😍

Vor 5 Tage
Jeta Zeneli
Jeta Zeneli

❤❤

Vor 6 Tage
Agron Rameti
Agron Rameti

Fatmir Muja Tekstin dihet ajoo

Vor 6 Tage
Lumnie Xhimi
Lumnie Xhimi

Ohh med

Vor 6 Tage
Argjend Qollaku
Argjend Qollaku

Meda esht legjend

Vor 6 Tage
Yoshi
Yoshi

Bravo fatmir muja per textin edhe muzen kaq te mir👐

Vor 6 Tage
albert islami
albert islami

Jashtzakonisht domethenese kjo keng 🙁👍🏻🙏🏻

Vor 6 Tage
Punetore Shahini
Punetore Shahini

Super një këngë e goditur na prekët kam dy vëllezër e dy motra largë fëmijët më qanë zemra u preka shumë jeni më të mirët

Vor 4 Tage
Lutfi Daci
Lutfi Daci

ta fal zot zonin o med je njishi kshtu vazhdosh suksese

Vor 6 Tage
Halime Kokollari
Halime Kokollari

😢😢😢😢❤❤❤❤

Vor 6 Tage
Alban Shabanaj
Alban Shabanaj

Shum e qellume ska pasuri ma t madhe se familja 😓😓😓😓

Vor 6 Tage
Salihkaravidaj Lihi
Salihkaravidaj Lihi

kta e ngojn veq ata qe asht larg Familjes 😓😓

Vor 6 Tage
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa

😔😔😔

Vor 6 Tage
Ernest Gjonaj
Ernest Gjonaj

bravo bravo Meda je kengtar i madh,legjend je

Vor 6 Tage
Ergys Cekici
Ergys Cekici

Shume e bukur so gjithmon Meda

Vor 6 Tage
enny eni
enny eni

❤❤

Vor 6 Tage
Elda Bardhoku
Elda Bardhoku

Shum e bukur ju lumt goja 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 6 Tage
LIRIDON ELSHANI
LIRIDON ELSHANI

texti me i mire qe kom ndegju deri tani , nder kanga ma e mire . HALLALL MEDA E VJOLLCA . E NDJEM KENGEN .

Vor 6 Tage
Sab Sac
Sab Sac

💞💞💕

Vor 6 Tage
Alban Muca
Alban Muca

Shum e bukur

Vor 6 Tage
Sebastjan Spahiu
Sebastjan Spahiu

Shum bukur ku ka si moter e vella

Vor 6 Tage
Sermina Alimova
Sermina Alimova

🌹😔

Vor 6 Tage
Rabije Thano
Rabije Thano

Super kenge kurbeti na ndau nga te gjith mallkuar qofsh kurbet 😓😓

Vor 6 Tage
tati tati
tati tati

like ♥♡♥♡

Vor 6 Tage
Ekrem Pllana
Ekrem Pllana

ju knoft zemra shum kang e mir

Vor 6 Tage
Genci&AL Tirana
Genci&AL Tirana

Ju kendoftë zemra gjithmonë

Vor 6 Tage
baci Keti
baci Keti

Ohh zot qfar vargje shum kang e bukur 😢😢😢😢

Vor 6 Tage
All ncar all whed
All ncar all whed

Nice

Vor 6 Tage
Arjan Veseli123
Arjan Veseli123

Bravo super kenge 👌🇦🇱

Vor 6 Tage
ALBANIA GV
ALBANIA GV

Kush jan qato idiota si ja kan bo ksaj muzike kaq te bukur dislike..Turp prz...Kjo muzik per momentin ka per tu bo HIT ...nese mendoni edhe ju njejt si un👍...❤👫

Vor 6 Tage
Arlinda Thaqi
Arlinda Thaqi

👍

Vor 3 Tage
Nazif Grashtica
Nazif Grashtica

😭👌👌👌🤴🤴👸👸👵👵🧓🧓👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦☝️

Vor 6 Tage
Arion Kimi
Arion Kimi

Shummm kang e mir hit 201888888888888

Vor 6 Tage
Elsa Qira
Elsa Qira

😥😥😥👍👍

Vor 6 Tage
Μιραντα Φουσατζια
Μιραντα Φουσατζια

⭐⭐⭐⭐

Vor 6 Tage
Xhorxhia Elezi
Xhorxhia Elezi

Dy bylbylat e kenges shqipe👌👌👏👏

Vor 6 Tage

Nächstes Video